Postovani, ustanovljeno mi je da imam pearly penile papules i upoznat sam s tim da to nije opasno po zdravlje ali meni to jako smeta i jednostavno ne mogu vise da gledam. . . Cuo sam za hirurske zahvate ali i da dosta kostaju. . . Takodje sam video na internetu da se mogu ukloniti raznim kucnim tretmanima. . . Ricinusovim uljem, tea tree oil, triple krema. Zelim da vas pitam da li bi mi nesto od ovih kucnih varijanti pomoglo i da li da pocnem sa nekom od njih? Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 21. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Ja ih odstranjujem radio talasima.
      nemam iskustva sa navedenim tretmanima ali vas nista ne kosta da
      pokusate.
      terapija radio talasima vas uvek ceka.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #95033

    • Da li biste mogli okvirno da mi kazete cenu lecenja radio talasima?

    • Da li mozete preporuciti neku adresu gde se mozemo obratiti za ukljanjanje pearly penile papula?