Postovani prilikom lecenja infekcije ureplazmom osim tretmana antibiotikom (eritromicin) da li je pozeljno uzimati dosta tecnosti i cajeva za izbacivanje bakterija ili oni mogu da umanje dejstvo antibiotika. Sta je predlog za najbolje resenje problema? Da li samo uzimati antibiotike ili uzimati i cajeve dok traje terapija?

    Odgovoreno: 20. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Uz antibiotike obavezno sto vise tecnosti a po mogucstvu i probiotici.
      posto se radi o polno prenosivoj klici /ureaplazma/odnosi sa zastitom a obavezno lecenje i
      partnerke.