Pre 4 godine bio sam na pregledu zbog cestog mokrenja doktor mi je rekao da nije nista da kod mokrenja t. J besike postoji jedna kao klapna koja se otvara kada dodje do mokrenja a kod mene se ta klapna cesce otvara na nervnoj bazi medjutim sada osecam u testisima kvrgicu i prosirenu venu poslednja tri dana imam i bolove koji nisu konstantni al pocinju uvece i periodicno neki dan sam brojao i mokrio za sat i po 15 puta danas sam dao mokracu na urin i urino kulturu. Sta moze da bude problem i gde jos da se obratim. Imam troje dece. Pozdrav i unapred hvala. Darko

    Odgovoreno: 19. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Potrebno je sprovesti sve pretrage /laboratorijske preglede krvi i mokrace, spermokulturu, urinokulturu,
      briseve na gonokok, trihomonas, bakterije, gljivice, hlamidiju, mikoplazme/, rtg pluca, ultrazvucne
      preglede i ako sve bude u redu uraditi i pcr mokrace na tbc.
      kada sve uradite i sve bude negativno, onda mozete govoriti o psihickoj genezi vasih smetnji.