Poštovani doktore, imam varicocella sin 1 stepena ustanovio sam 04, 07, 2003 sada sam se oženio i u braku sam već 6 meseci ali rezultata nema radio sam spermogram koji sam vam priložio, šta preduzeti u mom slučaju, doktor mi predlaže operaciju?

    Odgovoreno: 15. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Ako sam dobro video likvefakcija je produzena a i broj leukocita je povecan sto govori za neko dogadjanje u prostati /najverovatnije/zapaljenje. To treba istraziti i leciti.
      mislim da varikocela nije razlog ovakvog spermograma.
      ponovite spermogram po mogucstvu u nekoj specijalizovanoj laboratoriji.