Postovani doktore imam 30 godina i moj problem je sledeci prilikom zavrsetka mokrenja, posle par sekundi mi se javi nekoliko pkapi mokrace na vesu kao da je zaostala mokraca prilikom izmokravanja. Zapravo o cemu se radi. Nemam nikakve bolove prilikom mokrenja mokraca je normalne boje. Hvala unapred

    Odgovoreno: 20. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Ako vam to mnogo smeta onda uradite potrebne pretrage da se nadje razlog vasih problema/laboratorija, bakterioloski pregledi, uretrocistoskopija/ a terapija
      bi isla potom.