Dobar dan. . . Imam problem, prvi put neki uroloski problem i ne znam koga da pitam gde da idem skroz sam izgubljen. . . Naime pre mozda 2-3 nedelje primetio sam malo crvenilo na penisu vise kao neka tackica i na tom malom mestu koza je bila gruba i oljustila se. . Kada se oljustilo pocelo je da se smiruje i mislio sam da je proslo. . Medjutim pre par dana na tom mestu pocelo je da me svrbi ne jako al po nekad sam osetio svrab. . Sad je prestao svrab ali se to crvenilo znatno prosirilo i velicine nokta je i grubo je na dodir kao suva koza. . . Imam 18 god, spavao sam pre 4 meseca sa jednom devojkom i imao sam zastitu, kondom, ona redovno ide kod ginekologa i nema nikakvu infekciju i slicno. . Sta ja da radim? Da mazem kremu neku?

    Odgovoreno: 18. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Dobro bi bilo da se sa promene uzme bris na bakterije i gljivice.
      lecenje bi islo po nalazu.
      druga mogucnost je da naizmenicno mazete kansen i triderm mast.