Postovani moj problem je poceo pre tacno tri godine kada sam osecao bol u testisima koja se izrazavala kao jaka toplina i nelagodnost. Snimak testisa je ustanovio da imam male cistice na istim mimo cega je sve bilo uredu. Urin mi je bio uredan i uzorak krvi takodje. Uzimao sam ofloxacin 400 2 puta po 1 tabletu 10 dana. Posle toga sam se osecao malo bolje ali su se problemi vratili u vidu da me testisi nisu vise boleli ali da sam osecao upalu u levoj prepunskoj strani i imao otecene zlezde na istoj strani uz probleme sa ejakulacijom i bolovima posle nje. Ponovljeni urinski test je bio dobar i snimak testisa sasvim dobar bez cistica koje sam imao ranije. Ovog puta sam dobio cipocinal 500 koji sam uzimao 14 dana 2 puta po 1 tabletu i treporuceno mi je odmaranje uz tople kupke i uz to povremeno uzimanje ibuprofena. Urolog mi je rekao da sumnja na prostatitis. Nisam se konstantno osecao dobro. Simptomi su se vracali u redosledu da sam par dana dobro a onda opet taj neugodni bol da me potseti da nije sasvim proslo. Proslo je 8 meseci od pocetka price i dalje sam pod istim bolom i problemima. Vi ste me savetovali da uzimam paraprotex, omega 3, acidophilus. . . Uzimao sam omega3 i acidophilus negde tri meseci a kupio 3 kutija paraprotex kojeg nisam koristio jer sam vec osecao poboljsanje sa navedenim i osecao se super narednih godinu dana dok se od pre 8 mecesi nije pojavio isti problem sa istim simptomima. Uradio sam snimanje donjeg dela stomaka, dao urin i sve je bilo uredu. Dobio sam preporuku da pokusam sa novim antibiotikom levomax 500 koji sam uzimao 4 nedelja po jednu tabletu. Mislim da mi nije pomoglo jer imam isti osecaj toplote i upaljene zlezde na levoj preponskoj strani i sve to pojacano kada sam pod tenzijom, stresom i naporno radim. Imam bol posle ejakulacije a kod partnera je prisutna vaginalna kandida. Imate li neku preporuku za mene i da li treba da uradim dodatna ispitivanja. Hvala unapred

    Odgovoreno: 14. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Kazete da imate jos tri kutije paraprotexa. Popijte ih ali sa probiobalance tabletama i omega 3.
      koristite neko vreme zastitu pri odnosima. Uzimajte dosta tecnosti.
      posle mesec dana koriscenja ove terapije javite se na moj meil. Obavezno se pozovite na broj ovog
      pitanja.