Postovani prosle godine u aprilu sam zaradio blagi epididimitis. Uzrocnik je bila ureaplazma. Nakon terapija antibioticima blagi bolovi na dodir su skoro potpuno prestali a ureaplazma se nije pojavljivala na narednom laboratorijskom testu. Ultrazvuk nije pokazivao da je sa testisima i epididimom sve u redu. Problem je sto sam ja u poslednje vreme poceo da osecam tup bol za vreme seksualnog odnosa. Tj. Pred samu ejakulaciju kad se testisi podignu bol se javlja iznad testisa i prenosi se neodredjeno na preponu, kao da je u pitanju neka vena ili kanalic. Sam testis ne boli ali ovo je jako neugodno i poprilicno mi zadaje probleme. Da li da se pozalim vaskularnom hirurgu ili je u pitanju nesto drugo? Napominjem da se bol javlja samo iskljucivo pred ejakulaciju kad se testisi podignu.

    Odgovoreno: 13. 02. 2012.

Komentari na pitanje: #94628

    • Hvala na brzom odgovoru. Cekam nove analize na bakterije mikoplazme, ureaplazme i hlamidije. Mada ja nemam simptome otezanog mokrenja, bolnu potenciju i bolove izmedju rektuma i testisa, bas nisam naslucivao da moze biti prostatis.