Postovani, imam 35 godina i dijabeticar sam od 11 godine. Moj problem se sastoji u tome sto prilikom erekcije nemem ejakulata, imam mozda jednom u 2 mjeseca, vec sam 5 godina u braku i nemam djece. Molio bih vas da mi kazete sve moguce uzroke i kako se lijece, i koje bih pretrage trebao da uradim po vama. Unaprijed se zahvaljujem. Ps. Znam da treba da odem kod urologa, bio sam ali vjerujte da nisam nista konkretno saznao, pa zato trazim vase misljenje.

    Odgovoreno: 14. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Kod diabeticara se javlja retrogradna ejakulacija zbog pratece polineuropatije, a
      kao posledice neadekvatno regulisane glikemije.
      u terapiju uvesti alfa lipoicnu kiselinu, suplemente i promeniti nacin ishrane.
      za vise se mozete javiti na moj meil.