Poštovani doktore pre dve godine na času fizičkog vasopitanja sam zadobio udarac u predelu skrotuma tačnije leva strana. Posle toga par dana sam imao jak bol u tom predelu. Sve je to prošlo bez posledica nakon nekolko dana. Ali sada s vremena na vreme osećam bol u tom istom predeleu. Napominjem da se taj bol javlja obično posle nekog većeg fizičkog napora ili kada duže vremena boravim na hladnom. Zanima me da li je to opasno i koliko, kao i kome treba da se javim? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 14. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Moguce da sadasnje tegobe nemaju veze sa ranijim udarcem.
      najverovatnije je da se radi o prostatitisu.
      jos treba iskljuciti postojanje pocetne preponske kile sa leve strane.
      ujedno uradite i ultrazvuk testisa da se iskljuci moguca bolest testisa.
      najbolje je da se javite urologu i da sve ovo sprovedete.