Pre dvadesetak dana sam primetio da imam crvenkasto braon spermu. Tako je bio manji deo, prvi mlaz sperme, a ostatak je bio normalne boje. Imao sam i blagi bol u predelu leve prepone i prema levom testisu. Bio sam kod urologa, koji mi je dao da pijem pet dana citeral a zatim pet dana dovicin. Sada, sedam dana nakon terapije sperma je pomalo braonkasta a zatim normalne boje. Na šta sve ovo ukazuje, kako da se izlečim?

    Odgovoreno: 13. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Hemospermija se leci malo duze.
      posto ste vec deset dana uzimali antibiotike nastavite terapiju sa suplementima:
      paraprotex tab. 2x1 pre jela i probiobalance tab. 1 dnevno sazvakati.
      to vam je terapija za dva meseca. Videti na www. Suplementi-srb. Com