Postovani, radio sam spermogram i rezultati su sledeci: a) osobine ejakulata zapremina ejakulata - 2cm vreme razvodnjavanja - 15min viskozitet - normalan ph vrednost - 8 b) pokretljivost i broj spermatozoida: e, sad tu nista nije napisano nego je napisano kao napomena napomena: na vise vidnih polja nadjeno je 1 - 2 dobro pokretna 2 - 3 slabo pokretna 2 - 3 nepokretna spermatozoida sta to znaci? Da napomenem da ne pije, ne pusim, bavim se sportom, zauske boginje i ostale bolesti nisam prelezao. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 13. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Spermograme saljite skenirane.
      to znaci da imate tezi oblik oligospermije.
      za deset dana ponovite spermogram posle 5 dana apstinencije i poslajite ga skeniranog.