E ovako pitanje je jednostavno, do skoro nisam mogao da povrnemkozicu na penisu, pre jedno 1 godinu sam probao i provrnuo je, a sada mogu da je povrnem jedino kada izbacim spermu pa posle toga dok se on spusti, a pre nemogu, i kada povrnem kozicu i pipnem bolime glavic, dali treba da mazem neku kremu ili da probam da pijem neke lekove, jako se bojim da odem kod lekara da mi ne bi sekli kozicu, a i u mome gradu nema urolog. Pozdrav unapre hvala i ujedno vas pozdravlja nikola

    Odgovoreno: 12. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Kod vas se radi o fimozi.
      pokusajte koristiti ulje kantariona za mazanje sluzokoze prepucijuma i
      da vezbate prevlacenje prepucijuma preko glansa. To treba raditi pola i godinu dana.
      ako se stanje ne poboljsa, uvek vam stoji na raspolaganju operacija fimoze.