Poštovani, pre oko 2 nedelje mi se pojavilo crvenilo oko glansa. Neprimetno peckanje prilikom uriniranja je bilo prisutno prva 2 dana. Sada se crvenilo vraca nakon odnosa iako koristim zaštitu. Do ovog problema sa devojkom sa kojom sam već više od godinu dana nisam koristio zaštitu. Da li ovaj problem može da se reši mazanjem neke kreme ili je potrebno otići na detaljne analize? Da li bi i devojka trebalo da ode da uradi analize? Hvala!

    Odgovoreno: 09. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Pozeljno je da uradite bris sa promena na prepucijumu a takodjer i devojka da uradi
      vaginalni sekret, vaginalni i cervikalni bris.
      lecenje bi doslo u obzir posle dobijenih nalaza.