Postovani, 13. 01. 2012. Sam primtio krv u spermi, braonkaste boje. Drugih tegoba nisam imao i nikada mi se nista slicno nije dogodilo. Spermogram je radjen 16. 01. 2012. I nadjeno 10-15 eritrocita (sve ostalo mi je urolog rekao da je u redu i u spermogramu i na pregledu-21. 01. 2012.) . Spermokultura je sterilna kao i urinokultura. Krv u spermi se vise nije ponovila. Ne bolujem od nijedne hronicne bolesti. Dobio sam dijagnozu itg i kapsule hemomicina od 500mg. Receno mi je da se javim na kontrolu za dve nedelje i da nema potrebe da pre kontrole ponovo radim analize. Treba li i koliko dana posle prestanka terapije ponoviti spermogram? Obzirom da uzrocnik infekcije nije pronadjen treba li raditi neke dodatne lab. Analize i koje, npr. Test na hlamidiju? Molim vas za misljenje. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 09. 02. 2012.

Komentari na pitanje: #94346

    • To se često dešava. I ja sam imao problema sa tim, kod urolaoga ništa nije strašno. Neki kapilar pukao ili upala prostate. No sikiriki