Postovani, imam problema sa cestim mokrenjem pa sam mislio da je u pitanju prostata. . . Obicno se kao simptomi navode bolovi ili pecenje, ali kod mene je samo cest odlazak u toalet i osecaj da mi besika nije potpuno prazna. . . Na dan mokrim i desetak puta. . . Ovo mi traje vec duze vreme, godinu dve, a veceras mi je nesto izrazeniji osecaj da mi besika posle mokrenja nije potpuno prazna. . . Hvala unapred na posvecenom vremenu. . . .

    Odgovoreno: 10. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Niste naveli godine starosti sto je mnogo vazno.
      nepotpuno praznjenje besike i cesce mokrenje su upravo vodeci simptomi bolesti prostate.
      treba da se javite urologu sto pre.