Postovani, imam cerku od 9 godina. Od prosle godine joj se tri puta pojavila krv u mokraci, davali smo sve nalaze i snimali sve i bubrege i mokracne kanale i sta ide uz to sve i rekli su da nisu bubrezi vec mokracna besika i neka cijev i da ima mulja i pijeska. Nijednom nije od prva dva puta radjena urinokultura a kao sumnjali na eserihiju i sad nedavnokad se pojavila opet krv uradjena urinokultura i nadjena ta bakterija i bila je pod inekcijama i tri vrste tableta i trebala je da pije sto vise cajeva da bi mokrilamada nece bas da slusa. I trebali smo sutra da damo urinokulturu na kontrolu i maloprije joj opet krv u mokraci, bol ispod stomaka, ljekar kaye necemo nista dok se ne uradi urinokultura tri dana zaredom. Ja sam uspanicena i isprepadana mozete li mi pomoci kakvim savjetom, unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 09. 02. 2012.
    • Poštovana,
      Na ovim stranicama imate dosta toga pisanog o eserihiji.
      ako je eserihija u pitanju onda nemate posebnog razloga za brigu.
      osnovno je da ne forsirate mnogo antibiotsku terapijua a da devojcicu
      naucite da uzima dosta tecnosti. Treba raditi na jacanju imuniteta.
      davati joj suplemente.
      za vise se mozete javiti na moj meil: bocokic@gmail. Com