Postovani, imam pitanje za vas: pre izvesnog vremena sam imao upalu besike, odnosno mokracnih puteva stp je bilo prouzrokovano bakterijama. To je proslo nakon odredjenog vremena, ali zadnji put kad sam dao urin na analizu tom prilikom rekli su da imam nesto kao valjda "salata" u urinu. To se pojavilo samo taj zadnji put kad sam nosio urin na analizu i kad je infekcija prolazila. E sad nije bukvalno salata valjda, vec neke komponente salate. Posle toga vise nisam isao ni na kakve analize, sve je u potpunosti proslo i osecam se normalno. Al me intresuje, sta znaci to salata u urinu? Ima li to veze sa tim bakterijama? Da li se salata sama po sebi dekomponuje, pa neki njeni delovi dospevaju u urin ili je to nesto sasvim drugo. . . . ? Zahvaljujem unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 10. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Neznam ni ja sta ti izrazi znace. Moguce da laboranti tako medjusobno komentarisu
      neki nalaz.
      za mene je bitno to sta oni zvanicno na nalazu napisu.
      znaci, posaljite skeniran nalaz pa da vidim kakva je to "salata".