Postovani, imam vec duze vreme problema sa crvenilom na glansu. Crvene tackice koje se povremeno pojavljuju, pa prodju, pa se opet pojave i tako stalno. Vec godinu dana. Vise ih ima nego sto nema. Isao sam kod dermatologa, vise puta. Stalno su mi prepisivali da mazem kanestenom i triderm kremom. . . Ali to ne pomaze. Osim triderma koji dok mazem deluje al cim prestanem tackice se vrate. Radio sam bris prepucijuma. Rezultat je bio da imam mali porast eserihije koli. Prepisali su mi sinacilin da pijem radio sam i obican bris sve je bilo cisto. Uglavnom, tackice (crvenilo) ne prolaze. A sad sam primetio i da mi je sperma postala zuckaste boje i malo zgrusana i to ne sva koju izbacim, samo malo, ostatak je normalan. Sta bi to moglo biti? Ili kome da se obratim? Vise ne znam kod koga da idem. . . . Hvala unapred

    Odgovoreno: 08. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Radi se i o zapaljenju prostate i o balanopostitisu.
      treba da doradite briseve uretre na bakterije, gljivice, hlamidiju i obe mikoplazme.
      radite na podizanju imuniteta.
      odnosi su sa zastitom.
      i partnerka se leci ako se izoluje polno prenosiva klica a nije lose da i ona
      uradi sve briseve.