Postovani, mom muzu je data ova dijagnoza: spermokulturom izolovan je mali broj alfa hemoliticni streptococcus. Pokretnih: 40% slabo pokretnih: 30% nepokretnih: 30% interesuje me kakva je to dijagnoza? Da li je sa njim sve ok? Unapred hvala na odgovoru. . .

    Odgovoreno: 05. 02. 2012.
    • Poštovana,
      Izolovana bakterija u spermokulturi je znak infekcije koja mora da se leci.
      spermogram uvek saljite izvorno-skeniran zbog kompletnog tumacenja.
      poslali ste samo pokretljivost spermatozoida koja je dobra.
      nema nista o formi i ostalim parametrima.