Postovani, obracam vam se ovom prilikom, jer imam problem. Pre par godina, imao sam seksualni odnos sa jednom devojkom, prostitutkom. Prilikom seksualnog odnosa, doslo je do pucanja kondoma i tog trenutka kao da me je neko ozario-po penisu. Sutradan mi se pojavio plik na glavicu penisa i testisi su me jako pekli i bili su crveni. Od tog dana, imam probleme, tj imam utisak da mi testisi vise, kada mokrim-udvojeno mokrim ili isprepleteno. A plus na sve to potencija je postala gotovo nikakva. Cak mi se zadnjih pola godine javio problem, kada mastribuiram-boli me glava-toliko puno da imam utisak da ce puci. Kada se to desilo, omah sam otisao na dermatovenerolosko u viseradskoj u bg, uzeli su mi bris, pregledali, i jedino sto su mi rekli da mazem sodom bikarbonom testise. Ja sam bio kod raznih doktora, i uradio sam dosta testova, i na sidu (hvala bogu nemam je) , i kod dermatovenerologa, i isao sam na vma-i tamo su mi uradili uretrocitoskopiju, i snimao sam besiku, prostatu, i sve to nije dalo nikave rezultate. Niko od njih, doktora mi nije dao nikakve lekove, kao nije to nista, kao da nosim uzak donji ves i to je to. Isao sam i kod privatnih doktora, i opet nista. Molim vas ovom prilikom za savet, jer stvarno imam problem-a nemogu da ga otkrijem, tj neznam vise sta da radimi gde vise da se pregledam. Puno pozdrava, u nadi da cete mi odgovoriti.

    Odgovoreno: 08. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Uradite u nekoj mikrobioloskoj laboratoriji jos preglede za detekciju trichomonas vaginalisa i
      gonococus /gonoreja/. Sa nalazima se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      pozovite se na broj ovog pitanja.