Postovani, moj problem je impotencija. Imam 47 godina, sa suprugom sam 19 godina u braku, imamo jedno dete i ziveli smo u harmonijumu i sve je bilo u najboljem redu do 2003 god. Kada sam optuzen za ratne zlocine i uhapsen u martu iste godine. Osudjen sam na 5 god i mesec dana od cega sam prvu godinu proveo u kpz u tuzli gde su me 15 muskaraca silovali i od tada je sve krenulo lose. Posle godinu dana provedenih u tuzli pod velikim stresom zbog svega sto mi se desavalo sam prebacen u zatvor u foci. Nakon jos godinu dana u istom, provedenih bez vecih problema, poceo sam da dolazim na vikende kuci po par dana, prepustio sam se alkoholu u vecoj meri, sa suprugom od 2003 nisam imao seksualni odnos zbog impotencije. Postao sam psihicki bolesnik zbog cega sam sve cesce konzumirao lekove - najvise antidepresive. Takodje sam i strastveni pusac dugi niz godina (dve kutije dnevno. Sada, nakon 5 godina i mesec dana sam napokon izasao potpuno iz zatvora i ocajan sam jer ne mogu da imam odnos sa suprugom, a mlad sam. Pre nesto vise od godinu dana, zbog desavanja u tuzli sam poceo da se druzim sa homoseksualcima ali samo putem sms poruka, u cilju postizanja erekcije ali nista ne uspeva. U apoteci sam dobio savet da kupim tablete vitaseng, da ih pijem do 2 meseca i ako ne bude nikakve promene da se javim urologu. Pijem ih do sada 5 dana. Moj poslednji pregled kod urologa se nije najsrecnije zavrsio jer mi je dijagnostikovana oligospermija (1. 200. 000) . Molim vas, recite mi sta da radim, bilo kakav savet, koje tablete da koristim? Samo me ne saljite kod urologa, odlucio sam da cu da odem nakom terapije sa vitasengom a do tada pokusavam da pronadjem jos neka resenja. . . Hvala vam unapred, s postovanjem.

    Odgovoreno: 06. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Vase stanje je posledica svega sta vam se desavalo.
      prevashodno treba da se lecite kod psihijatra ili psihologa.
      pored leka kojeg pijete mozete koristiti tablete cialis.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #94134

    • Davor stankovic raznatovic 19. 07. 2012.

      Mnogo mi je zao pazljivo sam procitao vase pitanje koje ste postavili. . . Iskreno moje misljenje je to da ste i sami svesni svega sto cinite, protiv samog sebe samim tim preudicirate stvari svaki put i uvek vam se sve to isto desava. . . Probajte da izbacite te antidepresiv tablete jer one same po sebi opustaju svaki deo vas o muskulaturi itd. Da ne govorim! Dakle vi niste homoseksualac postali samim tim lepim ili ruznim iskustvom ste po meni, vise bogatiji nego bilo koji muskarac. . . Neko to krije u sebi i zeli da proba a u vecini slucajeva svi su na neki nacin to i iskusili. . . Moj prijateljski savet je da odete do obliznjeg sexi sopa ili apoteke raspitate se sta je dobro za potenciju, bez imalo srama ili blama, napravite divnu veceru popijete sa vasom suprugom neko lepo i divno vince, raspalite mastu verujte da ce biti sve ok. . . Brige na stranu to je proslost u koju se ne treba vracati! Zelim da uradite ovo: ) ) ) pozdrav.