Postovanje, zovem se zarko, 1967 godiste, i vec duzi period imam preuranjenu ejakulaciju do te mere da mi se desava da dok sa devojkom napravim uvertiru, toliko se uzbudim da dodje do ejakulacije. Ili, tek pocinjemo da vodimo ljubav sa malo predigre, dogodi se "kao zec". Nasuprot tome, sa devojkom sa kojom sam bio u duzem odnosu (4 godine) u pocetku je bilo isto ali je kasnije doslo do preokreta pa ponekad nisam mogao da ejakuliram. Nisam vise sa njom pa je sad opet iz pocetka. M0lim za savet i pomoc. Ne znam vise ni kome da se obratim pa da probam i ovde. Da li je za urologa, seksologa ili psihologa????? Unapred se zahvaljujem na odgovoru pozdrav

    Odgovoreno: 04. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Za sve je po malo.
      krenite od urologa.
      iscitajte na internetu sve sto pise o pe, pa pokusajte sa primenom vezbi i
      pridrzavanjem predlozenih mera i saveta.
      najcesce je sve iz glave.