Na penisu su mi se pojavile tamne pege, nepravilnog oblika koje stoje vec nekoliko god. Kod lekara nisam isao, misleci da ce se one same povuci, medjutim one su jos tu i sada ih ima vise nego ranije. Ne osecam svrab niti bilo sta drugo a higijenu naravno drzim! Nadam se da imate konkretan odgovor na moj problem, unapred hvala.

    Odgovoreno: 04. 02. 2012.

Komentari na pitanje: #94086

    • Imam crne tacke po penisu. Nemam svrab, niti mi toliko smeta, samo su se odjednom pojavile. Znate li mozda sta moze biti uzrok tome i cime to da izlecim?