Imam 26 godina i imam dijabetes ali imam jedan mali problem erekcija postoji, ali nemam ejakulaciju. To mi se desava u poslednjih mesec i vise dana cak sam i pravio pauze po 3-4 dana ali opet mi se isto to desava da nema ejakulacije, pa bih voleo da znam o cemu se radi i da li ima nekakve veze sa mojim bolescu? Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 02. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Treba da rascistite da li uopste nemate ejakulaciju/anejakulacija/, ili pak imate retrogradnu
      ejakulaciju/ejakulacija u besiku/koja je cesta kod diabeticara zbog polineuropatije.
      zato posetite vaseg urologa koji ce po potrebi mozda konsultovati i psihologa ili
      neurologa.