Poštovani, imam 23 godine. Imam problem sa testisima koji se prilikom erekcije podižu iznad penisa i nalaze se sa leve i desne strane penisa iznad pubicne kosti. Osećaj nije bolan, ali je izuzetno neprijatan. Ja ih mogu rukom vratiti u skrotum, ali će se oni opet popeti gore sve dok traje erekcija. Ovo je vrlo izraženo u ležećem položaju kada oni postaju izloženi i plašim se da ne dođe do povrede prilikom seksualnog odnosa. Molim vas za mišljenje i dijagnozu. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 03. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Treba da se javite urologu na pregled.
      mozda treba razmisljati o tome da se malom intervencijom
      fiksiraju u skrotumu, kako bi se predupredila moguca torzija testisa.