Poštovanje! Pre godinu dana imao sam jaku gripu i od tada mi je poremećen urinarni trakt, najviše uretra. Osećam tup bol u predelu glavića, naročito nakon ejakulacije, koji traje vise sati, zatim jenjava. Ejakuliram u proseku svaki drugi dan. Najvise me boli ako zaspim popodne i kada se probudim imam osecaj da cu eksplodirati ali kad pocnem da uriniram nista posebno a penis je u polu erekciji. Nocu ne mokrim, nemam peckanja. Osnovni urin-negativan (1-2 leukocita, dosta sluzi); urinokultura negativna; bris na ureaplazmu, mikoplazmu i hlamidiju-negativan; kks-uredna, sedimentacija 4. Od terapije probano sa 2 kutije ciprocinala od 500 ali bez rezultata. Sumnjam na upalu ili nadrazaj kavernoznog tkiva ili misica i tetiva u penisu. Molim vas za vaše mišljenje. Lekar opšte prakse kaze da sam osetljiv i da mi organski i infektivno nije nista. Unaperd hvala!!!

    Odgovoreno: 03. 02. 2012.
    • Poštovani,
      Mozda treba malo doraditi dijagnostiku pa uraditi i: spermokulturu, briseve uretre na
      bakterije i gljivice kao i detekciju trihomonas vaginalisa.
      ako bi nesto od ovoga bilo dijagnostikovano, onda bi lecenje islo u tom pravcu.
      ako nalazi budu negativni, onda se javite za lecenje suplementima i promenom nacina ishrane.