Postovanje da li kada imate bjelo pranje dovodi do upale besike isto tako i kada imate ucestalo mokrenje a pritome imate problem izaostanka menge nisam trudna jer sam isla doktoru i gravitis radila dva puta test je negativan molim vas kako da izlecim se i ponovo dobijem mengu

    Odgovoreno: 31. 01. 2012.
    • Poštovana,
      Kod ginekologa i uradite vaginalni sekret, vaginalni bris i cervikalni bris.
      uradite i pregled mokrace i urinokulturu.
      lecenje bio islo posle nalaza.
      ultrazvukom ce ginekolog odrediti da li je u pitanju trudnoca.