Zelim znati o cemu se radi, bio sam bolestan, i pio sam amoxiklav, na glansu penisa i na prepuciuma pojavilo mi se crvenilo i na preminu koze i sluznice mali otok i cesanje, trajalo je 7 dana i nakon toga se oljustijo povrsinski sloj u obliku sitnih krpica i sad je koza i sluzokoza jako sjajna. Molim vas da mi objasnite o cemu se radi i sta da preuzmem dalje proslo je samo od sebe, desilo mi se i drugi put ranije kad sam isto bio bolestan i pijo atb_ke. Hvala

    Odgovoreno: 31. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da je doslo do superinfekcije kandidom /gljivicom/.
      preporuka-antibiotike ne uzimajte bez probiotika.
      sada mozete koristiti mast kansen, tab. Paraprotex i tab. Probiobalance.
      videti na www. Suplementi-srb. Com