Zdravo, imao bih jedno pitanje za vas, zanima me koliko se kože skida prilikom circumcizije, pročitao sam u literaturi i na internetu da se skida 30-50% kože, ili to zavisi od ljekara koji to radi? Kod mene je slučaj takav da je urađena circumcizija ali je ostao veći dio kože koji se i dalje može prevući preko glavića, tako da nisam zadovoljan sa urađenim zahvatom. Da li je to u redu ili trebam ponovo ići kod ljekara koji je to radio na korekciju? Hvala

    Odgovoreno: 30. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Ostavlja se oko pola cm od pocetka prepucijalne koze i obseca se kruzno tako da
      oko glansa bude traka koze pola cm. Ona vise ne pravi smetnje.
      ako niste zadovoljni sa vasom situacijom javite se drugom urologu.