Postovani, pocetkom ove godine desila mi se veoma, po meni, cudna stvar. Penis mi se jednog jutra naduo, bio je deblji, tacnije, mislim da je samo koza penisa bila naduvena, kao otecena, a da je penis u sustini ostao isti. Malo teze sam prevlacio kozu penisa preko glavica u tom periodu. To je trajalo neka 2-3 dana i posle se sve vratilo u normalu. To isto mi se ponovilo nakon dvadesetak dana opet, takodje je trajalo 2-3 dana i opet se sve vratilo u normalu. Nikad pre toga mi se ovo nije desavalo. Kupio sam novi donji ves, ali opran je pre nosenja, ne znam da li to moze da bude uzrok. Molim za neki savet, ako je ovo uopste u domenu urologije. Hvala

    Odgovoreno: 28. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Mozda i nije u domenu urologa.
      postoji mogucnost da se radi o venskoj ili pak o limfnoj stazi.
      obicno je etiologija infektivne prirode.
      predlazem koriscenje suplemenata i pravilnu ishranu.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #93790

    • I meni se to desilo malo pre samo od sebe. Ne znam šta da radim i da li može nešto loše da mi se desi jer sam u nemačkoj preko firme. Ne znam jezik lepo i mnogo mi je glupo da pitam šefa ili tako nešto za ovo.

    • Meni se potpuno ista stvar desila danas veoma sam se zabrinuo pa bi samo da pitam, da l' moze nesto lose da se desi?