Sa mojim partnerom sam duže u vezi, 1, 5 god. Za to vreme nikad nisam videla da ejakulira, mada nema problema sa erekcijom. On želi i dete, ali ne znam kako. . . Koji je tu problem? On kaže da uspe da se uzdrži?!

    Odgovoreno: 29. 01. 2012.
    • Poštovana,
      Da se javite urologu i da se uradi uretrocistoskopija jer je moguce da je zapusen izlazni
      ejakulatorni kanal. To samo pod uslovom da on ni masturbacijom ne moze izazvati ejakulaciju.
      u tom slucaju da se javi prihologu.