Moj decko i ja imamo po 18 godina i u vezi smo nesto vise od 2 meseca. Jos uvek nismo imali odnose jer je njegova potencija izrazito slaba. Do erekcije dodje prilikom dodira ili oralnog sexa, ali ne uspeva da je odrzi dovoljno da mozemo da imamo odnos. Pokusala sam da skratim predigru, cak smo i razgovarali o tome, ali on ne priznaje da ima problem. Tvrdi da je imao odnose ranije i da je sve bilo u redu. Zelja je obostrana, i pokusala sam indirektno da mu stavim do znanja da nije bitno kako ce se pokazati, jer sam citala da i strah od neuspeha moze da utice na to, ali ne vredi. Ne znam sta da uradim?

    Odgovoreno: 29. 01. 2012.
    • Poštovana,
      Dobro je sto razgovarate.
      problem ste prepoznali.
      u pitanju je samo strah.
      budite strpljivi.
      neka pokusa sa uzimanjem suplemenata/panax ginseng, rhodiolin, vital po krvnoj grupi/.
      videti na www. Biobalance. Rs