Imam 23 godine i od skoro sam primetio da mi penis ima neugodan miris, cudno mi je zato sto mi je higijena na zavidnom nivou sto mi je i lekar rekao. Isao sam kod lekara i sve analize su mi u redu, ali mi iz penisa izlazi neki iscedak providne boje! Ne svrbi, ne pece niti bilo sta drugo samo se oseca! Pritom, ne cesto, imam problem sa erekcijom! Sta da radim? Hvala u napred!

    Odgovoreno: 28. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Niste bakterioloski ispitali iscedak.
      mozda je trihomonas ili neki drugi uzrocnik u pitanju.
      druga mogucnost je da uzmete tab. Paraprotex 2x1 pre jela i tabprobiobalance 1 dnevno
      bez ikakvih pretraga. Videti na www. Suplementi-srb. Com