Postovani, u urinu mi je nadjena bakterija enterococcus. Sp 1ml urina>100000 bakterija. Pocela sam da pijem antibiotike ali sam u medjuvremenu saznala da sam trudna. Da li moze ta bakterija da se normalno leci u trudnoci, i da li izaziva neke komplikacije? Hvala vam unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 28. 01. 2012.
    • Poštovana,
      Posto ste trudni ne bi trebalo da uzimate antibiotike sada u prvim mesecima ako nije neophodno.
      znaci ako nemate velike tegobe koristite dosta tecnosti, omega 3 nezasicene masne kiseline, new life
      multivitaminski preparat namenjen trudnicama. . .