Postovanje. Moj problem je. Kada imam odnos sa devojkom brzo zavrsim. Ali kada koristim sprej ili kada sam pripit (pijan) sve je normalno. Zasto to i kako da se resim tog problema. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 26. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Posto reagujete na lokalne anestetike-pretpostavljam da je to sprej koji koristite-
      onda nastavite sa njime. Na internetu iscitajte vezbe za pe pa ih primenjujte.
      kod vas je laksi oblik pe koji ce te uz malo naprezanje prevazici.
      nekih pouzdanih i sto posto sigurnih lekova nema.