Poštovanje da se nadovežem na pitanje br93515 radio sam briseve uretre na hlamidiju, obe plazme i opšti vris i sve je negativno kao i spermokultura. Urolog je prepisao levomax 10 dana kaže da je antibiotik koji deluje sistemski na ureter pozdrav

    Odgovoreno: 25. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Levomac/levofloxacin/ jeste antibiotik, a levemax tab je antiepileptik.
      nismo se razumeli.
      posto lekove pijete vi i partnerka, nadajmo se da ce sve biti dobro.