Postovani, pre par godhna sam imao upalu desnog testisa, otisao sam kod lekara i on mi je dao neke obloge i antibiotike. . Ubrzo je upala prosla ali mi se i velicina testisa smanjila, skoro da ga i nema. . . Ne osecam nikakav bol u tom predelu. . . Mozete li mi pojasniti o cemu se radi, i posavetovati sta da radim. . . Hvala unapred

    Odgovoreno: 25. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Obicno posle torzije testisa dodje do smanjenja istog posle jedne ili dve godine.
      zato pretpostavljam da ste imali torziju testisa koja nije prepoznata.
      sada je stvar definitivno zavrsena i ne obazirite se vise na to.
      imate drugi zdrav testis.