Postovani, vec 10 dana imam nedefinisan bol u predelu polnog organa. Imao sam odnos a posle 1 h jos jedan odnos. Tokom drugog odnosa je poceo bol i oslabila mi je erekcija ali sam uspeo da ejakuliram i od tad osecam bol koji nije jako g intenziteta ali je prisutan. Molim vas za savet i misljenje.

    Odgovoreno: 24. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Ako niste povredili korpus penisa pri odnosima onda je moguca neka infekcija uretre,
      pa je najbolje da se javite vasem urologu za koji dan ako tegobe ne prestanu.