Postovani doktore imam problem kako je moguce da mi leukociti u spermogramu budu 50 a kompletni brisevi uretre i spermokultura negativni. Nemam nikakvih bolova osim sto sam primetio da na kraju mokrenja uvek ostane par kapi koje se teze ocede. Urolog mi je prepisao levemax deset dana i supruga da pije. Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Levemax je antiepileptik i neznam zasto vam je dat taj lek.
      leukociti u spermogramu preko 1 su siguran znak infekcije.
      po nekada se ona tesko dokazuje.
      neznam da li ste uradili briseve na hlamidiju i obe mikoplazme, kao i
      pregled na trichomonas vaginalis.
      po nekada se u brisevima partnerki nadju izazivaci.
      lecenje treba da sprovedu oba partnera ali nakon izolovanja uzrocnika.
      odnosi su sa zastitom.