Postovani doktore, imam problem sa erekcijom poslednjih 2 meseca. Imam 25 godina, nisam pusac, alkoholicar. . Uspem da postignem punu erekciju ali ne mogu da je odrzim duze od 20sek. Nakon prestanka fizicke stimulacije i pad erekcije je u blagim trzajima. U lezecem polozaju erekcija mi je slabija nego u sedecem. Da podsetim pre nekih 2 meseca imao sam blagi bol na levoj preponi izmedju testisa i rektuma i pojavila mi se vena na levoj strani tela penisa koja u lezecem polozaju nestaje. Radio sam analizu mokrace sve je kako treba. Taj bol sada nemam, vena je izrazena kad mi je u erekciji i par minuta posle. Jutarnju erekciju imam ali nije cvrsta kao pre. Da podsetim da sam imao nagli gubitak erekcije. Kod urologa idem u svakom slucaju, samo me interesuje ako mozete da mi pomognete na sta sumnjate u vezi ovog mog problema jer u mome gradu nema bas na pretek strucnjaka. Koliko sam citao po internetu navukao sam strah da nije slucajno curenje te dorzalne vene penisa, ako jeste da li se to leci kod nas u drzavnim ustanovama? Hvala unapred

    Odgovoreno: 26. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Morate da se javite na pregled i da se vidi da nije bas to na sta sumnjate.
      trazite da vas upute na neku urolosku kliniku ako se prilikom pregleda posumnja
      na organski uzrok ed.