Postovani dr bocokic vec sam jednom slao moje pitanje na koje ste mi odgovorili medjutim sada imam potpune rezultate mog ispitivanja. Oni glase ovako uz: prostata homogena zapremine 10cm, rt velicine kestena, napeta bolna eksp obilan. Dao sam i bris uretre koji glasi: patogene bakterije nisu izolovane (aerobne i fakultativno anaerobne) . Mj dr mi je dao dapijem prostamil uno i prvog dana sam popio monura slxyl, primetio sam ida mi erekcija u toku odnosa slabi. Zamolio bih vas za vase misljenje, i da li bih trebao da uzimam neki antibiotik ili tako nesto kako bih resio ovaj problem -unosim dosta i cajeve. Unapred zahvalan!!

    Odgovoreno: 26. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Neznam koje vam je prethodno pitanje bilo jer niste dostavili broj, ali na osnovu
      podataka koje sada dajete predlazem da deset dana uzmete neki antibiotik sa probiotikom a potom
      da nastavite sa prostamolom uno.