2010. Godine, pomocu magnetne rezonanse otkriven mi je dobrocudni tumor u donjem desnom dijelu stomaka. Jedan dio tumora je odstranjen u sednom mjesecu 2010. Godine a u desetom mjesecu 2011 rodila sam kcerku. Jedan dio tumora je obuhvatio krvne zile noge. Po mojim pretpostavkama cini mi se da tumor i dalje raste, jer u tom dijelu prilikom protezanja (istezanja) osjetim kao da nesto unutra zateze. Imam povremeno trnjenje desne noge, izrazenije vene i prilikom duzeg kretanja osjetim slabost noge. . . Nakon porodzaja dobila sam napad bubrega i plasirana mi je nefrostoma u desni bubreg, jer izraslina pritisce mokracni kanal i mokraca ne moze prirodno da funkcionise. Nefrostomu nosim vec tri mjeseca. Slicne probleme sa nefrostomom sam imala i pocetkom trudnoce pa sam je nosila mjesec dana. . . Molim vas da mi odgovorite, unaprijed hvala!!!

    Odgovoreno: 22. 01. 2012.
    • Poštovana,
      Osnovna bolest je tumor koji pominjete.
      sa vasim hirurzima morate videti sta je sa njim.
      stanje na desnom bubregu i propratna nefrostoma su mozda samo posledica tog tumora.
      mogu samo da vam predlozim da pokusate promeniti ishranu i da nacinom ishrane poboljsate vase stanje.
      ako o tome zelite nesto vise onda se obratite na moj meil: bocokic@gmail. Com