Postovani! Molio bih vas za jedno vase misljenje: -vec par godina imam neku nelagodnost (tupi bol) u predelu testisa (vise sa leve strane) , u polnom organu posebno od glavica pa se pruza celom duzinom, u predelu izmedju testisa i analnog otvora. U zadje vreme imam neku ukocenost u donjem delu kicme. To je praceno i cescim mokrenjem tako da jednom nocu moram da ustajem u wc i to u jutarnjim satima. Takodje da napomenem da imam problem i sa preranom ejakulacijom sto ranije nije bio problem! Od analiza sam radio kompletnu krvnu sliku, analize mokrace i urinokulture, spermokulturu, briseve prepucijuma i glansa, psa-0, 1. Ultrazvuk prostate i besike. I sve je to bilo u redu. Bio sam kod vise urologa u drzavnoj ustanovi i oni kazu da sam zdrav sa uroloske strane, i obicno svi pogledaju izvestaj prvog kod koga sam bio i rezultate i po tome donose zakljucak, nijedan nije hteo ozbiljnije da pristupi mom problemu! Ja i dalje imam isti problem a nema smisla vise da idem kod njih jer su vrlo povrsni i nemaju vremena ni da saslusaju pacijenta! Sta dalje?! Cekam vas odgovor. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 25. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Postoji mogucnost da se radi o nekoj uro infekciji i pored negativnih bakterioloskih
      nalaza. Cesto se infekcija tesko dokazuje.
      druga je mogucnost da se radi o nekom neuroloskom poremecaju pa mozda nije na odmet da napravite i
      neuroloski pregled.
      predlazem vam da pokusate promeniti nacin ishrane i da suplementima promenite imunoloski status
      organizma.
      mozete se javiti na moj meil.