Postovani, imam bolove u predelu penisa, vec duzi period (skoro 2 meseca) , isao sam kod urologa u klinicki centar, uradio sam sve analize, sve je u redu. Radio sam i cistoskopiju, sve je u redu. Urinoflow sam takodje radio, doktor mi je rekao da je slab mlaz. I dalje imam bolove, on ne zna tacno zbog cega imam bolove, pa me je poslao na dalje analize, nesto u vezi besike. Ne znam vise kod koga da idem i sta da radim, iz cista mira su poceli bolovi, tacno na istom mestu. Hvala unapred na odgovoru. Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Pokusati sa suplementima. Uzimati ih duze vreme.
      moguce da je neka skrivena infekcija, pogotovo sto pominjete slabiji mlaz.
      takodjer bih vam predlozio promenu navika u ishrani.