Postovani, mojasupruga godinama korsitiantibiotike zbog pluca. Posle peckanja na glavicu penisa, 21. 11. 2011. Nadjena je proteus mirabilis, pio sam antibiotik prema antibiogramu. Radi kontrole, 5. 12. 2011, analizom je nadjeno enterococus fecalis (malo) ponovo saqm pio antibiotik prema antibiogramu. 12. 1. 2012. Kontrola-nadjen je: enterococus fecalis i candida species (nisam isao za antibiotik) . Sa suprugom imam odnose, ona nije isla na analizu vaginalnog. Sekreta. Sta da radim dalje? Hvala unapred. Stanoje zlatanovic

    Odgovoreno: 18. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Ne uzimajte vise antibiotike bez obzira na nalaz u brisu.
      koristike probiotike i paraproteks tablete.
      za vise se mozete javiti na moj meil: bocokic@gmail. Com