Postovani, kozicu mogu lepo da zavrnem iza glavica u erekciji ali se ona odmah vraca nazad. Sad kkad stavim kondom ona se vrati gore ii malo povuce i kondom i imam odnos sa polu prekrivenim glavicem. Da li je to problem i da li kozica mora da bude u toku odnosa iza glavica?? Da li uopste ometa stavljanje kondoma? Hvala.

    Odgovoreno: 18. 01. 2012.

Komentari na pitanje: #93182

    • Postovani doktore imam problem, u proteklih mesec i po dva penis mi je porastao za nesto vise od 8cm i veoma je veliki, ali mene zabrinjava to sto stalno raste cini mi se iz dana u dan da je veci da li je to neka bolest ili nesto drugo? Hvala

    • Hvala. A sta da radim sa kozicom koja se u erekciji vraca nazad?