Postovani, imam problem sto mi je sivkasto bele boje sperma sa manjom gustinom, uz to mi je desni testis malo veci i tvrdji od levog, koji po malo pecka. Isto sam napipao malu venicu duz spoljne strane tog desnog testisa. Sta bi moglo da bude? Unapred hvala

    Odgovoreno: 18. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o nekoj disfunkciji prostate pa je potrebno u tom pravcu
      sprovesti ispitivanja.
      znaci pored laboratorijskih pregleda krvi i mokrace uraditi i bakterioloske a zbog nalaza
      na testisu treba uraditi i ultrazvuk testisa.