Cesto mi se desava da mi se penis stvrdne i bez erekcije tj u tzv opustenom stanju. . Plus javlja mi se problem da prilikom orgazma ili kako vec to da na zovem nema onog izbacaja ejakulata vec se sperma sliva niz penis. . . Da li to ukazuje na neku infekciju. . Problem sa prostatom ili nesto trece. . . Da bih znao na koje preglede da se usresredim i da li postoji neki lek, antibiotik koji bih mogao uzeti preventivno? Unapred zahvalan na odgovoru

    Odgovoreno: 16. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Moguce je da se radi o nekoj infekciji.
      uraditi laboratorijske preglede krvi i mokrace kao i bakterioloske preglede.
      lecenje bi islo posle dobijanja nalaza.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #93121

    • Poštovani. U poslednjih 15 dana osetio sam promene na mom polnom organu....u početku je bio veoma tvr van erekcije i nije bio izdužen...poslednjih dana imam vidljinu promenu, kada sednem ili legnem moj penis se opusti i produzi kao pre i bude mekan, ali čim ustanem skupi se i stvrdne....kada ustanem nema mogućnosti erekcije dok kada legnem ima.....bio sam kod urologa koji je rekao da je sve u redu, i koji se čudio na moje žalbe, ali ja vidim evidentno promene....kada sam popio bensedin kao da se opustio i na neko vreme vratio u svoje normalno stanje...takodje od kada je to pocelo ja imam tenziju u krstima a ponekad i bol....sta bi to moglo biti....inace penis me ne boli....