Tokom seksualnog odnosa stvorila mi se ranica na frenulumu po prvi put uz obilno krvarenje. Cime da dezinfikujem i kako da preveniram da se ponovo javi problem? I koliko dugo bi trebao pauzirati do sledeceg seksualnog odnosa? Unapred se zahvaljujem

    Odgovoreno: 15. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Ruptura frenuluma je najbolje da se hirurski zbrine jer u protivnom zarasta sa
      oziljkom koji je posle sklon cestim povredama i krvavljenju.
      pauza-dok ne zaraste.